KONST / Litografier / Färglitografi 16218270
nr 1621 8270
Inge Schiöler
(1908-1971), Sverige
Signerad, numrerad 41/360, daterad -69, Skog. Färglitografi, bildmått: 40x34 cm, yttermått inklusive ram: 56x48 cm
Inge Schiöler, bildkonstnär född 1908 i Strömstad, död 1971 i Stockholm.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 20 maj 2024
kl 19:34:10
1.000 kr
1.100 kr
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Inge Schiöler
Läs mer om Inge Schiöler